Aktualności

Przebudowa PBPFinanse.pl

Mamy dziś przyjemność poinformować Państwa, że już dzisiaj nastąpi przebudowa serwisu PBPFinanse.pl. Marka Nest Bank zastąpi dotychczasowe marki Bank SMART oraz BIZ Bank. Od tej chwili będziemy działali razem, wykorzystując to, co najlepsze w każdej z organizacji.

Bez Państwa udziału byłoby to niemożliwe, więc przede wszystkim dziękujemy za wskazówki i uwagi na temat funkcjonowania Banku i naszego Programu Partnerskiego oraz za otwartość w rozmowach o Państwa potrzebach i oczekiwaniach wobec nas. W ramach marki Nest Bank w jednym miejscu znajdą Państwo produkty finansowe zarówno dla osób prywatnych, jak i dla prowadzących działalność gospodarczą. W Programie zdecydowanie poszerzy się również oferta dostępnych produktów w tym kredyty dla firm i kredyty gotówkowe.

Najważniejsza informacja dla Naszych Partnerów to fakt, iż oferta produktów Smart Konto i Smart Biznes Konto (teraz: Nest Konto i Nest Biznes Konto) zostaje bez zmian. W dalszym ciągu będą to całkowicie darmowe rachunki co czyni nas wyjątkowymi na rynku finansowym.

Przebudowa i zmiana nazwy nie będzie miała wpływu na umowy zawarte z Bankiem – wszystkie pozostaną wiążące. Nie będzie też konieczności aneksowania umów w związku ze zmianą nazwy. Formalna zmiana nastąpi już w listopadzie o czym poinformujemy Państwa w odrębnym piśmie jak również zmiany będą zauważalne na stornie Programu. Do tego czasu bez zmian pozostają również zasady korzystania z bankowości mobilnej i internetowej, kart płatniczych oraz dane kontaktowe Banku.

Zmieniając się dla Państwa, chcemy okazać naszą wdzięczność za zaufanie, którym codziennie nas Państwo obdarzają. Dołożymy wszelkich starań, żeby go nie zawieść.

Uwaga: Pracę modernizacyjne rozpoczynają się od dnia 28.10.2016 o godz. 24:00 i mogą trwać do kilku dni w tym czasie nie będzie możliwości składania wniosków o konta. Za wszystkie utrudnienia z tym związane serdecznie przepraszamy. Prace wiążą się z wdrożeniem technicznym marki NEST BANK na rynek. 

Z poważaniem Zespół PBPFinanse.pl

© 2014 NEST Bank SA
Powered by Interpartner